acil destek
BİZE ULAŞIN

Yazıcı Teknik Servisi | Teknolojik Çözümler

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
work

Yazıcı Teknik Servisi

GoTribord yazıcı servisi, bakım ve onarım hizmeti sunan lider bir firmayız. Sektörde uzun yıllar boyunca yazıcı tamiri olarak hizmet sunuyoruz. Hızlı Yazıcı Servis‘i olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Firmamız tüm model ve markadaki yazıcı için bakım ve tamir hizmeti veriyor. Lazer yazıcılar, şeritli yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, fotokopi makinaları ve tarayıcılar için tamir, onarım ya da parça değişimi gibi konularda firmamızı tercih edebilirsiniz. Yazıcı da oluşan sorun en kısa süre içerisinde uzman personellerimiz tarafından giderilmektedir. Sizlere yüksek kalitede, en uygun fiyat garantisi veren öncü bir firmayız. Aynı zamanda firmamıza gelen yazıcıları mekanik ve elektronik kontrollerden geçirmekteyiz. Dolayısı ile sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunuyoruz.

Firmamıza tamir ya da bakım için gelen yazıcıları en kısa sürede müşterilerimize teslim etmeyi amaçlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte yazıcıda oluşan sorunu tespit ederek en kısa sürede çözüyoruz. Firmamız bulunduğu il de en çok tercih edilen yazıcı servisidir. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yazıcı tamiri için Hızlı Yazıcı Servis firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmet Markalarımız;

Firmamız Canon, Samsung, Hp, OKI, Epson, Xerox, Brother, Lexmark ve Kyocera gibi tüm siyah beyaz yazıcı, renkli yazıcı ve fotokopili yazıcı için garantili yazıcı tamir hizmeti vermekteyiz. Hızlı Yazıcı Servis’i olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Acil durumlarda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bulunduğumuz şehir içerisinde en hızlı hizmet desteğimizi sağlıyoruz. Türkiye genelinde firmamızı tercih eden müşterilerimize de hızlı hizmet desteği sunuyoruz. İşlerinizin aksamaması için en kısa süre içerisinde yazıcınızda oluşan sorunu giderip sizlere göndermekteyiz.

Yazıcı Resetleme

Yazıcı reset hizmetimizi deneyimli kadromuz ile birlikte sunuyoruz. Resetleme işlemi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamız sizlere kesintisiz hizmet desteği sunmaktadır. Eğer reset sonrası herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Yazıcı Kiralama

Birbirinden farklı modelde yazıcılarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatta kiralama hizmet sunuyoruz. Firmamız Türkiye genelinde oldukça başarılı ve güçlü bir kiralama firması olarak tanınmaktadır. Çünkü kurulduğumuz günden bu yana sektörde kurumsal olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul’un 39 ilçesine kiralama hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Sizler de bizimle iş birliği içerisinde olmak istiyorsanız 7/24 web sitemiz üzerinden kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image