acil destek
BİZE ULAŞIN

Mac Mini Tamiri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
video-izleme-sistemleri
video-izleme-sistemleri


Mac Mini Nedir?


Macintosh Apple markası 198 yılında ilk doğduğunda bilgisayarlar birer devdi. Yıllar içinde teknoloji inanılmaz seviyelere ulaştı. MAC serisi bilgisayarlar ve laptoplar üretilmeye başlandı. Bugün karşımıza Mac Mini adı verilen son derece küçük boyutlara sahip çok amaçlı bir bilgisayar kasası çıkıyor. Bu bilgisayar kasasını tam donanımlı bir bilgisayar olarak değerlendirebiliriz. Monitör, fare veya klavye yok. Ancak bu bileşenler cihaza kolayca takılabilir. Boyutu oldukça küçüktür, bu nedenle her yere taşınması kolaydır. Teknoloji geliştikçe, Mac mini onarım ve bakım seçenekleri de büyük ölçüde gelişti. Cihaz bakımı ve onarımı daha pratik olmakla birlikte, Mac mini onarımı da daha hızlıdır. USB girişi, ekran kartı, wi-fi, bluetooth gibi her türlü cihaza sahiptir. Sadece bir monitör, fare ve klavye ekleyerek tamamen işlevsel bir bilgisayara dönüştürülebilir. Apple markalı ürünler arasında Mac Mini'nin birçok kişi ve kurumun favori cihazı olduğu söylenebilir. Marka bu kadar moda olmasına rağmen makine arızalandığında Mac Mini tamiri için yetkili bir teknik servise başvurmak çok önemlidir.En Sık Karşılaşılan Mac Mini Sorunları Nelerdir?


Makinenizde bir sorun olduğunu fark ederseniz en kısa sürede bir Mac mini onarım uzmanıyla iletişime geçin. Bir elektronik cihaza ne kadar para öderseniz ödeyin, markası ne olursa olsun bu cihazda sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Teknoloji ve elektronik cihazlar dünyasının devlerinden Apple markası söz konusu olduğunda, birçok kişi Mac bilgisayarların asla arıza yapmadığını düşünür. Mac Mini'lerini zamanında tamir eden ve bakımını yapan kullanıcılar, cihazlarından uzun yıllar tam performans alacaklardır. Tabii ki, birçok markadan daha az arıza yapan Mac'ler bile bazen sorun yaşayabilir. Mac mini tamir ve bakım gerektiren bu seride çeşitli donanımsal sorunlar oluşabilmektedir. Yazılım hataları da göz ardı edilmemelidir. Burası Mac Mini Tamir ve Bakım.

Apple Mac Mini tamiri alanında hizmet veren deneyimli teknik ekibimiz ile yıllardır bireysel ve kurumsal bazda müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız. GOTRIBORD olarak 15 yıllık uzmanlığımızı ekipmanlarınıza uyguluyoruz. Elektronik cihazlarda çıkabilecek her türlü sorunu bildiğimiz için Mac Mini tamir ve bakımı konusunda kısa sürede kalıcı ve güvenilir çözümler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Her biri alanında uzman bilgisayar mühendislerimiz ve teknik ekibimiz; Apple MacBook, iMac, iPad ve iPhone cihazlarının ardından yeni nesil Mac Mini için de çalışmalar sürüyor. İstanbul'un en iyi bilgisayar teknik servisi olan GOTRIBORD olarak rakiplerimizin yetersiz hizmetlerini yüksek bir fiyatla telafi etmeye çalışıyoruz.

Mac mini tamiri gerektiren ve en sık karşılaşılan cihaz sorunlarından da bahsedelim.

• Sıvı teması

• Uzun süre kullanıma bağlı yıpranma

• Chip arızaları

• Ekran kartı arızası

• Darbeye bağlı arızalar

• Yanlış bellek yapılandırması

• Belleğin yanlış takılması

• Sistem çakışması

• Donanım hasarı

• Yazılım sorunları

Cihazınız çalışmıyorsa belirtilerini mutlaka anlayacaksınız. Bu durumda vakit kaybetmeden bizi arayabilir ve Mac mini onarım ihtiyaçlarınıza hemen cevap alabilirsiniz.
Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image