acil destek
BİZE ULAŞIN

Kurumsal | Teknolojik Çözümler...

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Biz Kimiz ?

Günümüzde Bilim ve teknoloji sektörü baş döndürücü bir şekilde pozitif yönde gelişim göstermektedir. Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesinin olumlu yönleri olmakla birlikte bazı olumsuz yönleri de bulunmaktadır.

Bilim ve teknolojideki gelişmelerin en önemli olumsuz sonuçlarından birisi güvenlik sistemlerinde ortaya çıkan açıklardır. İnsanın en temel ihtiyaçlarından birisi kendisinin güvende hissetmesidir. 2000 yılından itibaren GO TRİBORD olarak sizlere bu güvenli ortamı sağlamak için yola çıktık.

GO TRİBORD olarak güvenlik kamerası, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri ve network sistemlerinin üretilmesi ve kurulması alanlarında yıllardır hizmet vermekteyiz. Biz İst. Bilişim olarak güvenlik sistemleri sektöründe yılladır İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinde siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde daha güvenli yaşamasının alt yapısını hazırlama misyonunu üstlenmektedir.

GO TRİBORD olarak her yıl satış gelirlerimizin %5’ini alt yapı sistemlerimizin güçlendirilmesi için harcayarak sizlere daha iyi hizmet vermenin çaba ve gayreti içindeyiz.

İLKELERİMİZ

21 Yıllık tecrübe ve 500+ fazla mutlu müşterimiz ile Teknolojinin Kalbi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

1. Her yeni projeyi, başarıyla ustalaşmak istediğimiz bir zorluk olarak görüyoruz. Öncelikli hedefimiz yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
2. Sürdürülebilirlik, İST BİLİŞİM’i, çözüm ararken tedarikçileri, müşterileri ve çalışanları içeren istikrarlı ve uzun vadeli bir ekonomik gelişimi sağlar.
3. İST BİLİŞİM, farklı müşteri odaklılığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış yenilikçi çözümler ile şirketin başarısını güvence altına alır.
4. İST BİLİŞİM, küresel tedarik pazarındaki en son teknolojik eğilimleri sürekli olarak analiz etmektedir. En iyi ve en yeni yenilikler, kapsamlı kalite testlerinden sonra güvenlik çözümlerimize entegre edilir ve hemen müşterilerimize sunulur.

Motivayson ve Verimlilik

Motive olmuş bir çalışanın daha verimli çalıştığına inanıyoruz. Amacımız çalışanlarımızı motive etmek ve mümkünse onların ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Uzman Kadro

Şirketteki tüm pozisyonların uzmanlarla dolu olmasını sağlıyoruz. Bu, dahili iletişimi ve çözüm bulmayı kolaylaştırır.

Güven ve Dürüstük

Birbirimize ve müşterilerimize dürüst davranmamız bizim için son derece önemlidir. Güven ve dolayısıyla başarılı bir işbirliği kurmanın tek yolu budur.Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image