acil destek
BİZE ULAŞIN

ERP ÇÖZÜMLERİ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
video-izleme-sistemleri
video-izleme-sistemleri

ERP NEDİR?

ERP (Enterprise Resource Planning – Kurumsal Kaynak Planlama) işletmelerin kaynaklarını örneğin; insan kaynakları, fiziksel kaynaklar, finansal kaynaklar gibi bir araya gelmesini sağlayarak uçtan uca yönetilmesini ve verimli şekilde kullanılmasına ortam hazırlamak veya desteklemek üzere ortaya çıkan sistem ve yazılımların genel ismidir.


ERP, Kurumsal Kaynak Planlamasıyla kurumsal ihtiyaç ve hedeflerinizi belirleyerek firmanızın sorunlarına çözümler bulmak size çeviklik ve esneklik kazandırırken, rakiplerinize karşı avantajlar elde edeceksiniz. Kurumsal yapınıza en uygun çözümün entegrasyonuyla departmanlar arası koordinasyon başarıyla yönetilecek ve verimliliğiniz artarak pazar hedeflerinize ulaşacaksınız.

Uyumu Sağlar:
ERP yazılımları, üretim-planlama, muhasebe, satış-dağıtım, satın alma, insan kaynakları vb. tüm birimler arasında iş birliği ve uyumu geliştirir. Tüm süreçler tek bir noktadan yürütüldüğü için anlık veri akışları sayesinde, gerçekleştirilen işlemler ilgili tüm birimlere aynı anda aktarılır.

Hızlı Karar Almanızı Sağlar;
ERP yazılımları size gerçek zamanlı anlık verilere hızlı bir şekilde ulaşmanız ve karşınıza çıkan yeni fırsatları kolayca analiz ederek değerlendirebilmeniz için size yol gösterir.

Yönetimi Kolaylaştırır;
ERP yazılımları, işletmelerin yurtiçi ve yurtdışı coğrafi konum olarak farklı bölgelerde bulunan birimlerinin ve fonksiyonlarının, merkezi ve eş zamanlı olarak yönetilmesine imkân verir.

Gelişmiş Raporlama;
ERP yazılımları, programlama ya da teknik bilgiye sahip olmadan, operasyonel ve finansal raporları hızlı bir şekilde üretip kolayca paylaşmanıza dolayısıyla performansı arttırmanıza imkân sağlar.
Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image