acil destek
BİZE ULAŞIN

Kamera Servisi | Akıllı Teknolojik Çözümler

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
video-izleme-sistemleri
video-izleme-sistemleri

Güvenlik Kamera Sitemleri

Güvenlik kamerası seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri güvenlik kamerasının kullanılacağı ortamın tespitidir. Kullanılacak ortamın koşullarına uygun bir kamera kasası seçimi yapılmalıdır. Bu seçim en iyi şekilde görevini yerine getirebilecek apartman ev güvenlik kamerası sistemleri kurulumunun yapılabilmesi için gereklidir. Dış ortamda kullanılması planlanan güvenlik kameraların muhafazalı olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Böylece güvenlik kamerası izmir seçimlerinizde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan güvenlik kameralarını kolaylıkla ayırt edebileceksiniz.


Güvenlik kamera seçimlerinde, güvenlik kamerası sistemleri konusunda bazı özellikler hakkında bilgi sahibi olmak seçimlerinizin doğru olmasına yardımcı olacaktır. Güvenlik kameralarının çözünürlük oranları son derece önemlidir. Çözünürlük düzeyleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, bu sistemleri satın alacak müşterileri için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şöyle ki yüksek çözünürlük niteliklerine haiz güvenlik kameralar, Avm ve kamuya açık alanlarda çok fazla güvenlik ihlali teşkil eden durum ile karşılaşılmakta olduğundan güvenlik kamerası izmir çevresinde daha fazla tercih edilmektedir.

Ev Apartman Güvenlik Kamerası Kurulumu :
Güvenlik ihlallerinin önüne geçen elektronik cihazlar olarak CCTV ya da yaygın kullanımı ile güvenlik kamerası sistemleri güvenliğin sağlanması istenen alanlar için ilk tercihler arasında. CCTV sistemi, tüm koşullara uyum sağlayan standart bir kalıba girmenin ötesinde gereksinimleri istenildiği ve en iyi şekilde karşılayan sistemler olmalıdır. Güvenlik sistemlerinin kurulumunda, sadece üst yapının tasarlanması yeterli değildir. Kablolamanın da en iyi ve güvenilir şekilde kurulması gereklidir. Ayrıca kablolama maliyetleri de en aza indirilecek şekilde altyapı hazırlığı yapılmalıdır. Güvenlik kamerası kurulumu, profesyonel bir ekip ile yapılması gereken, iş sağlığı ve güvenliğinin azami düzeyde dikkat alınması zorunlu olan bir işlemdir. İş sağlığı ve güvenliği mevzuatını bilen, deneyimli ve bilgili uzman kişiler tarafından güvenlik kamerası kurulumu gerçekleştirilmeli ve kurulum sonrasında da gerekli kontrol ve testler eksiksiz ve özenle yerine getirilmelidir. Kurulum sonrası herhangi bir arıza ve problem durumunda da kurulumu yapan güvenlik kamerası izmir firmaları gerekli teknik servis hizmetini verebilecek yeterliliğe ve kapsama sahip olmalıdır.

Bina Kamera Sistemi Güvenlik Kamerasının Özellikleri :
Bina Ev Kamera Sistemi için kullanılan güvenlik kameralarının özelliklerinden en önemlisi çözünürlükleri olup, gereksinim duyulan güvenlik alanlarına bağlı olarak seçimler değişebilmektedir. Genel olarak yüksek çözünürlük özelliğine sahip olan güvenlik kameraları tercih edilmektedir. Elde edilen kamera görüntülerinin çözümlenmesi aşamalarında çözünürlüğü yüksek kameralar sundukları net görüntüler ile istenilen bilgilere daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmeyi sağlamaktadır. Güvenlik kameraları içinde teknolojik özellikleri ile son sürüm olanlar daha fazla alternatif avantaj sunabilecekleri için ön plana alınmalıdır. Güvenlik kameralarının yerleştirileceği mekanın ışık yoğunluğu da güvenlik kamerasının ışık ve çekim özelliklerinin değerlendirilmesinde mutlaka dikkate alınmalıdır. Gece görüşünün net olarak algılanması gereken mekanlarda ICR’li ya da IR ledli kameraların kullanılması uzmanlar tarafından özellikle belirtilmektedir.

Fabrika Sanayi Kamera Sistemi Güvenlik Kamerasının Özellikleri
Fabrika güvenlik kamera sistemleri, fabrika gibi üretim alanlarının özellikleri gereği neredeyse bir zorunluluktur. Kameralar temel olarak personel ve çevre izlemede yardımcı olur ve verimliliği artırır. Personeli izlemek için fiziksel olarak alanda ya da ofiste olmak için endişelenmenize gerek yoktur. Tesisiniz ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, güvenlik sistemleri tesisinizi güvence altına alır ve herhangi bir kaza veya soruşturma durumunda değerli kanıtlar sağlar. Fabrika kamera sistemleri ayrıca kalite kontrole de yardımcı olur.

IP Kamera Nedir
Üzerinde bulunan sensörler sayesinde elde ettikleri görüntüyü, dijital veriye çevirip sonra ağ sistemleri üzerinden yetkilendirilmiş olan kullanıcılara gönderen ve kullanıcının bu görüntüleri net bir şekilde izlemesine imkan tanıyan sisteme IP kamera denilir.
Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image