acil destek
BİZE ULAŞIN

Microsoft Surface Tamiri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
video-izleme-sistemleri
video-izleme-sistemleri


Microsoft Surface Nedir?


Amerikan teknoloji şirketi Microsoft, dünya çapında teknoloji ve elektronik cihazlar sağlayan küresel bir markadır. Masaüstü, tablet, laptop ve 2'si 1 arada bilgisayar ürünlerinde en çok aranan markalardan biridir. Microsoft, 2012 yılında ilk kez Surface adlı ilk bilgisayar modelini piyasaya sürdü. Surface serisine ilgi arttı, ancak teknoloji ilerledikçe orijinal yedek parça bulma ve Microsoft Surface'ı onarma yeteneği de arttı.

Surface Serisi dizüstü bilgisayarlarda çeşitli nedenlerle sorunlar görülebilir. Bu, kullanıcı deneyimini önemseyen ve hata olasılığını en aza indiren Microsoft için bile geçerlidir. Şimdi sizlere bu sorunlardan ve çözümlerinden bahsetmek istiyoruz. Microsoft Surface onarımı gerektiren temel sorunlarla başlayalım.


Microsoft Surface Cihazlarında En Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?


• Ekran sorunları

• Kilitlenme

• Kapak sıkışması

• Harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma

• Soket ve port hataları

• Aşırı ısınma

• Yazılımsal hatalar

• Darbe, düşme, sıvı teması, uzun süreli kullanım


Tüm Microsoft Surface bilgisayarları bu ve diğer sorunları yaşar. Ne yazık ki, birçok kullanıcı cihazlarındaki sorunları geç keşfediyor veya görmezden geliyor. Microsoft Surface onarım ve bakımı zamanında yapılmalıdır; aksi takdirde kullanıcı uzun süre cihazından performans almayı bekleyemez. GOTRIBORD, Microsoft Surface onarım ekibi ile her koşulda ve sorunda yanınızda.

Microsoft Surface onarım uzmanlarından oluşan kadromuzla donanım gereksinimlerinizin ayrıntılı bir analizini yaptıktan sonra, sorunun kaynağına gidip size en güvenilir çözümleri sunacağız.

Microsoft Surface Tamir Servisleri Nelerdir?


Surface modellerinde bulunan teknik hataların çözümü sanıldığı kadar zor değildir. Microsoft Surface'ı onarmak için bu alanda deneyimli bir teknik servis bulmak yeterlidir. GOTRIBORD, Microsoft Surface onarım hizmetleri ve teknik çözümleri ile gerekli cihaz yönetimi, bakım ve onarımını en kalıcı şekilde gerçekleştirmektedir. Microsoft Surface onarım ekibimiz, bu bilgisayar modellerinde tespit edilen yazılım ve donanım hatalarının kısa süreli tespiti ve tam onarımı için kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Microsoft Surface Pro tamir ve bakım çalışmaları için en yetkin teknik servisi seçmek çok önemlidir. Böylece mevcut cihaz sorunlarının yanı sıra uzun vadede ortaya çıkabilecek diğer sorunlar da çözülebilir. Microsoft Surface onarım hizmetlerimizle, parçaları kullanmaktan işin yapılmasına kadar tüm süreç boyunca müşterilerimizi anlıyor ve dinliyoruz. Gerekli önlemlere uyduğumuz için cihazın ömrünün arttığı da söylenebilir. Ayrıca belirtmek gerekir ki Surface Pro yedek parçaları tamamen marka uyumlu ve tamamen orijinaldir. İşlemci, anakart, grafik kartı, RAM ve tüm bileşenlerin teslimatında olduğu gibi Microsoft Surface onarımında da yanınızdayız.

Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image