acil destek
BİZE ULAŞIN

İK ÇÖZÜMLERİ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
video-izleme-sistemleri
video-izleme-sistemleri

R1 İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları yönetimi, genel olarak işletme bilimi için de farklı sektörlerdeki şirketler için de ayrı bir önem taşıyor. İşletme biliminin en etkili alt dallarından biri olan bu alan, şirketlerin kurumsallaşma yolculuklarından verimli ve kaliteli bir üretime kadar her aşamalarında etkin rol oynuyor. İyi bir insan kaynakları yönetimi, başarıyı elde etmenin en önemli adımlarından biri sayılıyor.


İnsan kaynakları yönetimi şirketiniz için ne kadar önemliyse bu işlem için kullanacağınız programlar da bir o kadar önemlidir. Doğru insan kaynakları yönetimi için doğru programın kullanılması gerekir.

İnsan Kaynakları Yönetim Programı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
IK yönetim sistemi alacağınız firmanın ağının yeterince geniş olup olmadığını kontrol etmek başlangıçta en doğru seçim kriteri olacaktır.


Kullanacağınız IK yönetim sisteminin firmanızın gelişimi için kullandığınız diğer otomasyon programlarıyla entegre çalışması gerekmektedir. Bu aşamada

İnsan Kaynakları Yönetim Programı, R1 ERP programıyla tam entegre olarak çalışarak size en doğru ve hızlı çözümleri sunmaktadır.
İnsan Kaynakları Yönetim Programının olmazsa olmazı esnekliktir. Kurumunuza göre şekillenebilen modülleriyle size maksimum seviyede yarar sağlaması gerekir.
Kullanıcı dostu ve basit ama işlevsel bir ara yüze ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Firmanız en yeni kullanıcıların bile kolaylıkla anlayabileceği bir IK yönetim programı seçmeniz gerekmektedir.
Satış sonrası destek konusu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi programı seçerken en önemlilerinden biridir. İşletmenize seçtiğiniz bu programın oluşturabileceği herhangi bir hatayı en aza indirecek şekilde çalışan destek ekiplerine sahip bir İnsan Kaynakları Yönetim programı seçilmelidir.
Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümlerimiz ile sizleri kurumsal çözümler sunuyoruz

Profesyonel çözümlerimiz için lütfen bizim ile iletişime geçiniz

  • Server Çözümleri
  • Teknik Servis Çözümleri
  • Kamera Servisi
  • Alarm Sistemleri
  • Web, E-ticaret
  • Grafik Çözümler
image image image image image

Teknolojik Çözümler

Kobi ve Kurumsal Tüm çözümlerimiz ile sizlere teknolojik ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Cloud database
Server Servisi
Dosya Kurtarma
Veri Analizi
Grafik Tasarım
Uzak Masaüstü
Email server
Hybrid cloud
book-self box chair cloud cup flower head-phone monitor mug table tissue water-bottle wifi shape main-pic

Sizin Rahatanız Bizim İçin Önemli

Teknolojik çözümlerimiz ile sizi ve şirketinizin daha profesyonel ilerlemeniz için kalite ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İLETİŞİM
image
image
image